Konu Başlıkları
- Satış Sözleşmesi
- Teslimat ,İade ve Garanti Koşulları
- Gizlilik İlkesi
- Hakkımızda
- Sıkça Sorulanlar
- Tüketici Hakları
- İletişim Bilgileri
- Güvenlik
- Kargo Teslimat ve Ücretleri
Güvenlik

Güvenlik İlkeleri

Kredi kart bilgileriniz kitapalalım.com sitesinde kayıtlı tutulmaz. Bilgiler 128 bit SSL şifreleme ile bize, ardından onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgiler başkaları tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.

kitapalalim.com alışveriş sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad soyad, email gibi) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. kitapalalım.com sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.

kitapalalim.com alışveriş sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı kitapalalim.com sitesine ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

kitapalalim.com sitesi üzerinde farklı web sitelerinin linkleri olabilir. kitapalalım.com tarafından verilen güvenceler yalnız site içinde geçerlidir, bağlantılı olan ya da olmayan diğer siteleri kapsamaz.

kitapalalim.com sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir.

kitapalalim.com sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.

Göl Kitap Bilişim Teknoloji Hizmetleri Pazarlama -
Telefon: 0(212) 709 57 49 - 0(850) 333 5749
Mahmutbey Merkez Mah. Yeşim Sok. No:1 Dükkan 2 Mahmutbey - Bağcılar / İSTANBUL
Sınavlara hazırlık kitapları Online Alışveriş Mağazası.
Copyright © 2011 - 2018 Kitapalalim.com